Zimbardo o współczesnych wzorcach męskości

kk

„Mężczyzna 3.0: syn, partner, rodzic. O współczesnych wzorcach męskości. – konferencja o takim tytule odbędzie się  13 października 2017 roku na Uniwersytecie SWPS w Warszawie.

Gościem specjalnym wydarzenia będzie profesor Philip Zimbardo, nazywany światowym „głosem i twarzą współczesnej psychologii” – znany przede wszystkim z przeprowadzenia stanfordzkiego eksperymentu więziennego, ale także założyciel Kliniki Nieśmiałości oraz autor wielu publikacji i podręczników.

Podczas konferencji zostaną poruszone tematy dotyczące współczesnego modelu ojcostwa. Dowiemy się, z jakimi problemami i zagrożeniami borykają się chłopcy i młodzi oraz, w jaki sposób oddziałuje na nich pornografia, uzależnienie od komputera, czy lansowane wzorce męskości. Również zostanie udzielona odpowiedź na pytanie, czy przechodzimy kryzys męskości i, w jeśli tak, to w jaki sposób możemy mu zaradzić.

W trakcie konferencji będzie miała miejsce uroczysta premiera nowego wydania podręcznika „Psychologia. Kluczowe koncepcje”, którego autorami są: Philip G. Zimbardo, Robert L. Johnson i Vivian McCann.

Rejestracja na konferencję: http://i.pwn.pl/httpwwwgdziecimezczyzniplFBwydarzenie/

Wydarzenie na FB: https://www.facebook.com/events/1359582617412329/