Zadbaj o duży biust

Przy konstruowaniu i opracowaniu form biustonoszy w dużych rozmiarach konieczna jest specjalistyczna wiedza, uwaga i staranność. Duże piersi, to duży ciężar, dlatego i materiały, i fasony w tego typu wyrobach powinny się rządzić odrębnymi prawami. Zarówno ramiączka, jak i boczki biustonoszy dla kobiet, które natura obdarzyła obfitymi kształtami powinny być szersze i bardziej miękkie niż w standardowych rozmiarach.

Marka Corin ma wieloletnie doświadczenie w szyciu biustonoszy „sexy plus”, czyli tych na duże biusty. Stale poszerza ofertę rozmiarową. W niektórych modelach biustonoszy dostępne jest ponad 50 rozmiarów!!! Na pierwszy rzut oka ten w rozmiarze 65E nie różni się od tego w 85K. Jednak kiedy przyjrzymy się tym dwóm biustonoszom dostrzeżemy niuanse.

Corin ma w kolekcji Classic kilka takich biustonoszy, w bardzo szerokiej rozmiarówce, z miseczkami do rozmiaru K. Mają one usztywniane miseczki, co gwarantuje doskonałe podtrzymanie i formowanie kształtu biustu. Szerokie ramiączka zapewniają komfort i estetykę. We wszystkich modelach ramiączka są regulowane, a regulatory są metalowe i nie zawierają niklu. Zaokrąglone elementy tyłu biustonosza gwarantują stabilne dopasowanie biustonosza oraz jego położenie na linii piersi na całym obwodzie. Prym wiedzie wśród modeli na bardzo duży biust wiedzie biustonosz Jacqueline 12875.

W sezonie lato 2017 konstruktorzy postanowili swoją wiedzę wykorzystać przy tworzeniu kolekcji kostiumów kąpielowych.

Biustonosz Jacqueline model 12875 z dużymi miseczkami, dostępny jest w rozmiarach:

65 EFGHI, 70 DEFGHIJ, 75 CDEFGHIJK, 80 BCDEFGHIJK, 85 BCDEFGHIJK, 90 CDEFGH, 95 CDEFGH.

Więcej na www.corin.eu