Wystawa prac pacjentów Instytutu Psychiatrii

Od 15 maja br. w Biurze Rzecznika Praw Pacjenta po raz kolejny będzie można obejrzeć wystawę prac plastycznych przygotowanych przez podopiecznych Warsztatów Terapii Zajęciowej.

Biuro Rzecznika Praw Pacjenta zaprasza na wystawę prac plastycznych, wykonanych przez uczestników Warsztatów Terapii Zajęciowej Instytutu Psychiatrii i Neurologii w Warszawie.

Wystawa będzie dostępna od 15 maja do 30 czerwca br. (od poniedziałku do piątku w godz. 10.00 – 15.00) w hallu głównym siedziby Biura Rzecznika Praw Pacjenta przy ulicy Młynarskiej 46 na warszawskiej Woli.

Prezentowane prace zostały wykonane przez podopiecznych pracowni linorytu, ceramiki oraz tkackiej. Podczas trwania wystawy istnieje możliwość zakupu prezentowanych obrazów. W ramach współpracy Rzecznika Praw Pacjenta z Warsztatami Terapii Zajęciowej działającymi na terenie Warszawy, Rzecznik cyklicznie zaprasza poszczególne Warsztaty do przedstawiania szerszej publiczności prac wykonanych ręcznie przez pacjentów z upośledzeniem umysłowym oraz chorobami psychicznymi.