Wróć do życia – po raku

To program wsparcia dla osób, które powróciły do zdrowia lecz nie potrafią powrócić do życia. Druga edycja programu została rozszerzona i obejmuje Warszawę, Kraków, Wrocław, Katowice, Poznań i Gdańsk.

Jak zgłosić się do programu?
Program iPoRaku jest dla osób, które minimum pół roku a maksimum 5 lat temu zakończyły leczenie. Aby zgłosić się do programu wystarczy wysłać swoją historię do koordynatorki projektu – Marty Szklarczuk, e-mail: marta.szklarczuk@raknroll.pl

Program „iPoRaku” w całości jest finansowany z grantów oraz darowizn. Realizację programu można wesprzeć, wpłacając datki na konto iPoRaku:
Fundacja Rak’n’Roll, mBank 29 1140 2017 0000 4502 1309 2459

W tym roku, dzięki zaangażowaniu akcji społecznej #watchyourboobs, w ramach której aktywne dziewczyny zachęcają inne, mniej lub bardziej aktywne dziewczyny, żeby bliżej przyjrzały się swojemu zdrowiu, firma Femi Stories zaprojektowała i wyprodukowała wyjątkową koszulkę promującą akcję #watchyourboobs. Koszulka została wyprodukowana w limitowanej serii 100 sztuk, a całkowity dochód z jej sprzedaży będzie przeznaczony na kampanię „iPoRaku”.

Realizacja programu „iPoRaku” jest możliwa dzięki wsparciu:
Discovery Insights, Hudson, Miss Sporty, Polskie Towarzystwo Terapii EMDR, Roche, Wizerunek i Styl Ula Kamińska, Kamila Fazli – Dietetyk Kliniczny, Sephora, Femi Stories, #watchyourboobs