Rusza kancelaria Kieszkowska Rutkowska Kolasiński (KRK)

W pierwszych dniach kwietnia rozpoczęła działalność nowa kancelaria prawna specjalizująca się w usługach dla osób i firm działających w medycynie i farmacji. Założyli ją uznani eksperci, wśród których jest Paulina Kieszkowska-Knapik – jedna z 30 nominowanych kandydatek w tegorocznej edycji plebiscytu Kobiety Medycyny 2014.

Paulina Kieszkowska-Knapik, Ewa Rutkowska, Marcin Kolasiński to partnerzy nowej kancelarii prawnej specjalizującej się m.in. w prawie farmaceutycznym – KRK.
fot. KRK
Nowo powstała kancelaria chce się specjalizować w usługach prawnych dla podmiotów i osób działających na rynkach kontrolowanych m.in. w sektorze farmaceutycznym, spożywczym oraz kosmetycznym. Zespół tworzy troje dotychczasowych partnerów Baker & McKenzie, będących uznanymi ekspertami w swoich dziedzinach: adwokat Paulina Kieszkowska-Knapik, adwokat Ewa Rutkowska, radca prawny Marcin Kolasiński, a także radca prawny Natalia Łojko, adwokat Magdalena Bąkowska oraz grono doświadczonych współpracowników.
Jak przekonują założyciele kancelarii, ich inicjatywa jest odpowiedzią na zmiany zachodzące na rynku usług prawnych i stanowi wyjście naprzeciw oczekiwaniom klientów poszukujących nowej formuły współpracy z prawnikami.