Ostatni dzień głosowania!

Już tylko dziś możesz zagłosować w Plebiscycie KOBIETY MEDYCYNY 2018, którego celem jest promowanie kobiet, związanych z medycyną i systemem ochrony zdrowia.

W głosowaniu, które potrwa do 15 kwietnia (do 23.59), może wziąć udział każdy, oddając maksymalnie 3 głosy – jeden głos na jedną osobę.

Sylwetki wszystkich kandydatek do tytułu KOBIETA MEDYCYNY 2018 zaprezentowane są na stronie internetowej http://kobietymedycyny.pl oraz na fanpage-u www.facebook.com/kobietymedycyny.

Wynik głosowania poznamy w dniu zakończenia plebiscytu, zaś w maju odbędzie się uroczysta Gala, podczas której uhonorujemy laureatki plebiscytu.

W tym roku do współpracy udało nam się pozyskać wiele wspaniałych organizacji: Polskie Towarzystwo Ginekologów i Położników, Instytut Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi, Naczelną Izbę Pielęgniarek i Położnych, Federację Stowarzyszeń „Amazonki”, Uniwersyteckie Centrum Zdrowia Kobiety i Noworodka WUM, Europejską Unię Kobiet, Federację Suplementów, Fundację Kobiecą eFka.

Patronatu medialnego użyczyły nam: tygodnik WPROST, Wirtualna Polska ABC Zdrowie, portal „Kliknij w zdrowie”, Magazyn Pielęgniarki i Położnej.

Sponsorem tegorocznej gali jest firma Oceanic, producent kosmetyków AA.

Partnerem Plebiscytu, podobnie jak w roku ubiegłym jest Fundacja „Porozumienie bez barier“ oraz firma Promedica24

Zapraszamy do głosowania!