Nowe technologie w medycynie

To zaproszenie dla lekarzy, studentów oraz wszystkich zainteresowanych nowymi technologiami w medycynie: 22 lutego 2018 w warszawskim szpitalu na Banacha odbędzie się konferencja: „Nowa era w medycynie zabiegowej – zastosowanie robotów i technik 3D”.

Wydarzenie stanowi wyjątkową okazję wysłuchania prelekcji i dyskusji z osobami, które na co dzień rozwijają nowoczesne technologie w medycynie. Gościem specjalnym wydarzenia będzie dr hab. n. med. Zbigniew Nawrat – Prezydent Międzynarodowego Stowarzyszenia na Rzecz Robotyki Medycznej, Adiunkt Śląskiego Uniwersytetu Medycznego, Pomysłodawca i Konstruktor Robin Heart.

Ponadto swoje prelekcje przedstawią:
dr n. med. Szymon Darocha z Kliniki Krążenia Płucnego, Chorób Zatorowo-Zakrzepowych i Kardiologii Europejskiego Centrum Zdrowia w Otwocku,
dr n. med. Paweł Łęgosz z Kliniki Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu WUM
dr n. med. Paweł Balsam z I Katedry i Kliniki Kardiologii WUM.

Konferencja została objęta patronatem honorowym prof. dr hab. n. med. Pawła Małdyka, Kierownika Katedry i Kliniki Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu WUM oraz Pana Prof. dr hab. n. med. Grzegorza Opolskiego, Kierownika I Katedry i Kliniki Kardiologii WUM.

Więcej informacji: https://www.facebook.com/events/145037392797459/