Mały pieprzyk, duże kłopoty

Niewielki pieprzyk, który znalazła na swoim pośladku, okazał się być symptomem poważnej choroby. Teraz amerykańska celebrytka namawia innych: „Ruszcie tyłki i zbadajcie się”.

Amerykańska celebrytka, pięćdziesięcioletnia Tamra Judge, która brała udział w reality show „Real Housewives of Orange County” w najbliższym czasie miała wziąć udział w zawodach sportowych, niestety nieoczekiwana choroba pokrzyżowała wszystkie jej plany. Okazało się, że niewielki pieprzyk na pośladku to czerniak, na szczęście w pierwszej fazie rozwoju. Celebrytka na początku zbagatelizowała znamię, jednak, mimo wszystko, w odpowiednim momencie zgłosiła się do lekarza.

Teraz dzieli się swoją historią na Instagramie i jak sama podkreśla nie chodzi jej o zdobycie sławy czy współczucia. Swoim przykładem chce jednak nieco nastraszyć ludzi i przekonać ich do tego, aby o siebie zadbali.

„Pracowałam bardzo ciężko, żeby mieć taką pupę. Miałam zamiar wziąć udział w zawodach, ale nie wiem, czy to się wydarzy. Wygląda na to, że Bóg ma dla mnie inne plany. Pokazuję wam to zdjęcia, ponieważ tak właśnie wygląda czerniak. Nie chcę waszego współczucia, chcę, abyście zadbali o własne tyłki i zbadali swoją skórę. To był mały, czarny pieprzyk. Byłam smutna, przestraszona i wkurzona. Na szczęście udało się to złapać wcześnie i to sprawia, że jestem szczęśliwa” – napisała.

źródło: chillizet.pl