Konferencja “Bezpieczeństwo i leczenie pacjentów onkologicznych”

Fundacja Urszuli Smok Podaruj Życie serdecznie zaprasza do udziału w XI Krakowskiej Konferencji  pt. „Bezpieczeństwo i leczenie pacjentów onkologicznych”,  która odbędzie się w dniach 9 i 10 października 2020r.

W związku z epidemią koronawirusa (Covid 19) zrealizowana będzie w trybie online. Udział jest bezpłatny. Uczestnicy otrzymają Certyfikaty oraz punkty edukacyjne przyznawane przez Medyczne Centrum Kształcenia Podyplomowego CMUJ.

Patronat Honorowy nad wydarzeniem objęli:

Prorektor Uniwersytetu Jagiellońskie ds. Collegium Medicum – Prof. dr hab. Tomasz Grodzicki

Konsultant Krajowy w dziedzinie Pielęgniarstwa Onkologicznego – Dr Małgorzata Pasek

Konsultant Wojewódzki w dziedzinie Onkologii Klinicznej – Dr Joanna Streb

Organizowane przez nas cykliczne Krakowskie Konferencje skierowane są do środowiska medycznego, w szczególności do lekarzy rodzinnych, pielęgniarek, a także do wszystkich zainteresowanych. Podczas wydarzenia omówione zostaną zagadnienia dotyczące hematoonkologii

w dobie pandemii, rozsiewu do kości oraz bezpieczeństwa pacjenta onkologicznego. Krakowskie Konferencje z roku na rok cieszyły się niesłabnącym zainteresowaniem, dlatego z ogromną przyjemnością, po czterech latach, Fundacja wraca z kolejną edycją.

Współorganizatorami są:

Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz Medyczne Centrum Kształcenia Podyplomowego CMUJ.

Projekt dofinansowany jest przez Narodowy Instytut Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego, ze środków programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich na lata 2014-2020.

XI Krakowska Konferencja „Bezpieczeństwo i leczenie pacjentów onkologicznych”

9 października 2020 r. (piątek) godz. 14.00-16.10

10 października 2020 r. (sobota) godz. 9.00-11.00

REJESTRACJA: https://www.survio.com/survey/d/O5J9A6X4O6Q2V9Q4R

Szczegółowy program: http://podarujzycie.org/XI-Krakowska-Konferencja—program

Transmisja online na kanale YouTube Fundacji Urszuli Smok „Podaruj Życie” : https://www.youtube.com/channel/UCtily6_AGdmTgcEWDhu5jBA

Serdecznie zapraszam!

Urszula Smok

Założycielka i prezes Fundacji „Podaruj Życie”

Fundacja Urszuli Smok „Podaruj Życie” od 2001 roku niesie pomoc osobom z chorobami krwi  i nowotworami oraz osobom po przeszczepie szpiku. Zajmuje się również popularyzowaniem idei dawstwa szpiku. Udostępnia konto pacjentom na zbiórkę pieniędzy na bardzo drogie leczenie, a w miarę możliwości udziela również pomocy finansowej chorym z całej Polski. Od kilku lat realizuje programy pomocowe, polegające na refundacji leków dla pacjentów znajdujących się w trudnej sytuacji materialnej. Fundacja prowadzi wielowymiarowe działania w zakresie ochrony zdrowia.

Od 2004 roku organizuje cykliczne Krakowskie Konferencje medyczne dot. objęcia właściwą opieką pacjenta z chorobą nowotworową. Współorganizatorami są: Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz Medyczne Centrum Kształcenia Podyplomowego CMUJ w Krakowie.

Z uczestnikami spotkań dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem wybitni specjaliści z kraju i zagranicy, którzy chętnie reprezentują najnowsze osiągnięcia medyczne w tej dziedzinie. Fundacja jest znana również z organizacji wyjazdów integracyjnych dla rodzin dotkniętych chorobą nowotworową, a także działań informacyjnych dot. dawstwa szpiku kostnego i profilaktyki chorób nowotworowych. Jej działania dążą do aktywizacji pacjentów, uświadomienia zdrowym sytuacji osób chorych oraz integracji tych dwóch środowisk.

www.podarujzycie.org