Super-Pharm wspiera ideę badań profilaktycznych

Zgodnie z hasłem tegorocznej kampanii społecznej „Piękna, bo zdrowa”„Weź się zbadaj”#Cytologiczne także Super-Pharm namawia swoje klientki, aby odwiedziły gabinety ginekologiczne i wykonały cytologię. Sieć zaplanowała specjalny videochat z pomysłodawczynią kampanii Idą Karpińską, podczas którego zostaną omówione istotne dla Pań kwestie oraz padną odpowiedzi na nurtujące je pytania.

Kampania „Weź się zbadaj” to szansa na wykonanie bezpłatnych badań cytologicznych w miastach w całej Polsce: Krakowie, Poznaniu, Katowicach, Wrocławiu, Gdańsku, Gdyni, Olsztynie, Sosnowcu, Starogardzie Gdańskim i Warszawie. 5 000 zaproszeń na cytologię można znaleźć na stronie cytologiczne.pl.

Super-Pharm to recepta na piękno, ale także na zdrowie, dlatego też naturalne dla nas było wsparcie akcji „Piękna, bo zdrowa”. Wspólnie z Organizacją Kwiat Kobiecości chcemy promować profilaktykę raka szyjki macicy. Samo badanie cytologiczne jest proste i bezbolesne, ale niestety wiele Pań o nim zapomina. Właśnie o tym chcemy przypominać naszym Klientkom – mówi Beata Dąbrowska, Marketing Communication Manager Super-Pharm.

Ambasadorkami tegorocznej kampanii są znane i lubiane: Katarzyna Cerekwicka, Agnieszka Więdłocha, Olga Borys, Julia Wieniawa i Nicole Sochacki-Wójcicka (@mamaginekolog). Wszystkiemu przewodzi Ida Karpińska, Prezes i Założycielka Ogólnopolskiej Organizacji Kwiat Kobiecości.

8 marca 2018 o godz. 20:00 drogeria Super-Pharm zaprasza na specjalny videochat z  Prezes Ogólnopolskiej Organizacji Kwiat Kobiecości, który odbędzie się na fanpage’u marki na Facebooku. W trakcie spotkania online panie dowiedzą się jak dbać o swoje zdrowie, czym jest profilaktyka raka szyjki macicy, jak często powinno się wykonywać badania cytologiczne i dlaczego nie należy się ich obawiać. Ogromne doświadczenie w pracy z lekarzami i kobietami, które w swoim życiu musiały stawić czoła chorobie, a także osobista historia Idy Karpińskiej, będą źródłem inspiracji dla wszystkich pań, by dbać o swoje zdrowie oraz przeprowadzać regularne badania, by być piękną i zdrową przez całe życie.

Videoczaty na naszym fanpage’u to spotkania z ekspertami i gośćmi specjalnymi, których celem jest edukacja i popularyzacja wiedzy na ważne tematy. By formuła jak najbardziej odpowiadała na potrzeby naszych Klientek, przed każdym videoczatem udostępniamy specjalną aplikację, w której każdy może zgłosić swoje pytanie do gościa. Zależy nam by podczas spotkania odpowiedzieć na każde z nich. Szczególnie cieszymy się na nadchodzące spotkanie z Idą Karpińską. Data 8 marca, Dzień Kobiet, to wspaniała okazja, by porozmawiać kobietach, o tym, jak ważne jest byśmy nie zapominały o sobie i dbały o siebie. Akcja „Piękna, bo zdrowa” dokładnie to wyraża – podsumowuje Katarzyna Wyszyńska, Digital Manager Super-Pharm.

Pytania do gościa videoczatu, Idy Karpińskiej, można przesyłać poprzez specjalną zakładkę już dostępną na fanpage’u drogerii Super-Pharm: https://www.facebook.com/super.pharm/app/446287245481704/