Dancing Międzypokoleniowy

W niedzielę, 4 czerwca w Lake Park Wilanów, odbędzie się kolejna edycja kultowej już imprezy – Dancing Międzypokoleniowy. Wydarzenie poprowadzą didżeje seniorzy oraz artyści młodego pokolenia, raperzy JWP. Na dancefloorze zatańczą seniorzy oraz młodzi. Goście będą mieli okazję skorzystania z darmowych porad dietetyków oraz nauki pływania na wake’u.

W przypadku złych warunków atmosferycznych i opadów deszczu, Organizator zastrzega możliwość zmiany terminu imprezy na 10.06.2017
Dancing Międzypokoleniowy to doskonała okazja do przełamania barier, dzięki wspólnej zabawie osób młodych i starszych. Cykl organizowany jest od 2011 roku, a ideą jaka mu przyświeca jest łączenie pokoleń.  „To będzie wyjątkowa edycja imprezy” – zapewnia Paulina Braun, twórczyni, pomysłodawczyni i organizator inicjatywy Dancing Międzypokoleniowy. – „Po pierwsze miejsce, w którym odbędzie się impreza to Lake Park Wilanów, czyli miejsce plażowe i wakacyjne. Po raz kolejny chcemy przełamać schematy – przesuwając granicę tego co wypada seniorom.”

Impreza rozpocznie się o godzinie 17.00 i potrwa do godziny 22.00. Za deckami wystąpią weterani Dancingów Międzypokoleniowych Dj Roman i Dj Andrzej. Z kolei młodsze pokolenie reprezentować będzie kolektyw warszawskiej sceny hip hopowej JWP.

Uczestnicy imprezy, oprócz potańcówki, będą mogli wziąć udział w szeregu specjalnie przygotowanych atrakcji, takich jak: nauka pływania na wakeboard’zie, wypróbowanie zdrowych przekąsek oraz skorzystanie z darmowych porad dietetyków. Dla 200 seniorów, którzy jako pierwsi pojawią się na evencie przygotowane zostaną drinki powitalne.

INFO:

Kiedy: 04.06.2017
Gdzie: Lake Park Wilanów
godz. 17:00 – 22:00
Transport – Metro Wilanowska (pętla autobusowa)
Wstęp: bezpłatny na hasło Dancing Międzypokoleniowy

Transport
Dla osób, które będą się chciały wybrać na imprezę, organizator przygotował specjalne busy kursujące w godzinach 16.00 – 23.00.
Busy będą jeździły z pętli autobusowej Metro Wilanowska do Lake Park Wilanów i z powrotem. Na przystanku będą czekać na gości koordynatorzy transportu z Dancingu.

Dancing Międzypokoleniowy
Ideą Dancingu jest przełamywanie stereotypów związanych z postrzeganiem starości, walka z wykluczeniem społecznym ze względu na wiek, łączenie pokoleń, Dancing uczy tolerancji i odwagi życiowej, inspiruje do rozwijania swoich pasji niezależnie od wieku.

JWP
JWP/BC to warszawska grupa, wywodząca się ze środowiska graffiti, która świętuje w tym roku 20-lecie istnienia. Jak zawsze w przypadku JWP/BC mamy do czynienia z sutą dawką żywiołowej i błyskotliwej, rapowej energii. Koncerty grupy to energetyczne show, kipiące energią ze sceny i od zebranych fanów grupy.