Badania na obecność wolnych rodników

DP

W przychodni na ul. Mochnackiego 10 w Warszawie można dowiedzieć się jaka jest przyczyna naszego złego samopoczucia. Zazwyczaj objawy to szereg nieprzyjemnych dolegliwości tj. alergia, nietolerancje pokarmowe, nerwica, stany zapalne, częste infekcje, problemy dermatologiczne, a czasem poważniejsze z grupy nawet nowotworowej lub zawał serca. Dlatego warto sprawdzić czy to przypadkiem nie obecność wolnych rodników przyczynia się do naszych kłopotów zdrowotnych.

Czy są właściwie wolne rodniki? To nic innego jak atomy lub jony cząsteczek na zewnątrz „wyposażone” w niesparowany elektron. Chcąc go oddać lub połączyć się z innym elektronem prowadzą do utlenienia związku, z którym mają styczność. W ciele człowieka to DNA, NNKT oraz białka są najbardziej narażone na działanie wolnych rodników. Należy zwrócić uwagę na obecność tych szkodliwych związków w naszym codziennym otoczeniu, czyli w powietrzu, zepsutym jedzeniu, produktach z dużą ilością konserwantów itp.

Wolne rodniki atakują układy immunologiczny, nerwowy, pokarmowy i kostny oraz krążenia. Pogarsza się kondycja skóry i funkcje płuc. Ponadto powodują choroby wieku starczego takie jak Parkinson czy Alzheimer.

Badanie w przychodni to badanie z moczu. Dzięki użyciu nowoczesnej wagi diagnostycznej specjaliści ocenią np. ilość tłuszczu trzewnego, odpowiedzialnego za ciężką chorobę jaką jest cukrzyca, czy miażdżyca. Wynik dostępny jest od razu po badaniu. Pacjent może liczyć też na konsultację lekarską propozycjami leczenia.Przeciwwskazaniem jest ciąża lub posiadanie rozrusznika serca.

Rezerwacja telefoniczna pod numerem 22 100 27 75 lub na stronie: http://wpsw.specjalnyrabat.pl/ Liczba miejsc ograniczona.