Klinika InviMed z nagrodą

Sieć klinik leczenia niepłodności InviMed została wyróżniona międzynarodową nagrodą IVF Clinic AWARD, przyznawaną przez renomowany portal EggDonationandFriends

Klinika InviMed została wyróżniona w 4. edycji międzynarodowego plebiscytu na najlepszą klinikę leczenia niepłodności, organizowanego przez portal EggDonationandFriends, w kategorii Intimacy&Care.

Nagroda ta przyznawana jest klinikom, które wyróżniają się na rynku swoimi praktykami, zapewniając pacjentom poczucie bezpieczeństwa, szczególnie w zakresie szerokiej oferty nie tylko medycznej, ale także w zakresie kompleksowego wsparcia pacjentów udzielanego przez konsultantów i lekarzy w całym procesie leczenia. Nagroda ta przyznawana jest także klinikom wdrażającym innowacyjne rozwiązania, które gwarantują bezpieczeństwo, poufność pacjentów i pełną ochronę ich danych osobowych.

Sieć klinik leczenia niepłodności InviMed została wyróżniona nie tylko za najwyższą jakość świadczonych usług i innowacyjne podejście do leczenia niepłodności, ale także za wdrożenie nowoczesnego systemu bezpieczeństwa Ferti Proof™ gwarantującego, że wszystkie procedury wykonywane są z zachowaniem najwyższego stopnia bezpieczeństwa, eliminując ryzyko błędu, który może zostać popełniony przez człowieka.

– „W InviMed rozumiemy, że medycyna zaczyna się i kończy na pacjencie. To on jest najważniejszy. Pamiętamy o tym na każdym etapie procesu leczenia. W InviMed dokładamy wszelkich starań, by dostarczać naszym pacjentom najwyższej jakości opiekę zdrowotną, a także udzielać holistycznego wsparcia wszystkim naszym pacjentom oraz ich bliskim, traktując ich z najwyższym szacunkiem. Dbamy również o zachowanie najwyższych standardów bezpieczeństwa i poufności. Ta nagroda jest dla nas potwierdzeniem, że wykorzystywane przez nas metody i nasze podejście są doceniane nie tylko przez pacjentów.” – powiedział Tomasz Rokicki, Dyrektor Medyczny InviMed.

Międzynarodowe nagrody IVF CLINIC AWARDS 2017 zostały przyznane w dziewięciu kategoriach ośrodkom bezpłodności i bankom komórek jajowych, które nie tylko przez ekspertów EggDonationandFriends uznawane są za najlepsze kliniki leczenia niepłodności, ale także otrzymują pozytywne opinie od pacjentów.

„Zwycięskie kliniki udowodniły, że ich oferta i usługi charakteryzują się złożonością, efektywnością, podejściem zorientowanym na pacjenta i nowatorskimi metodami leczenia niepłodności” – można przeczytać na stronie dedykowanej IVF CLINIC AWARDS 2017.