Głosowanie na KOBIETY MEDYCYNY 2016 trwa

Jeszcze przez kilka dni internauci mogą wybierać KOBIETY MEDYCYNY 2016, czyli najbardziej aktywne i skuteczne kobiety w polskiej medycynie i ochronie zdrowia. Głosowanie trwa do 6 marca br. do godz. 23.59.59.

fot. Portale Medyczne
To już trzecia edycja plebiscytu KOBIETY MEDYCYNY, organizowanego przez redakcję Portali Medycznych, a odbywającego się pod honorowym patronatem Pani Prezydentowej Jolanty Kwaśniewskiej. Ideą konkursu jest promowanie kobiet, związanych z medycyną i systemem ochrony zdrowia, których sukcesy w pracy zawodowej, zaangażowanie i entuzjazm w działalności społecznej budzi szacunek i uznanie. Partnerem wydarzenia jest marka Pharmaceris.

Chcemy pokazywać wiele wspaniałych kobiet, które aktywnie i skutecznie działając na rzecz rozwoju medycyny i poprawy warunków leczenia ludzi w Polsce, udowadniają na co dzień, że ciężką pracą i zaangażowaniem można dokonać rzeczy wydawałoby się niemożliwych” – mówi Ewa Szarkowska, redaktor naczelna Portali Medycznych.

Jak głosować?

Do konkursu KOBIETY MEDYCYNY 2016 redakcja Portali Medycznych wytypowała 31 kandydatek. Ich sylwetki prezentowane są na stronie internetowej www.kobietymedycyny.pl. Każdy z internautów może oddać maksymalnie 3 głosy – jeden głos na jedną kandydatkę. Głosowanie odbywa się na stronie WWW.kobietymedycyny.pl  i trwa do 6 marca br. Tradycyjnie wyniki plebiscytu zostaną ogłoszone w przeddzień Dnia Kobiet.  Zapraszamy do głosowania.Przypominamy wszystkie nominowane kandydatki:

1. Walentyna Balwierz
2. Maria Borszewska-Kornacka
3. Lidia Brydak
4. Anna Chrapusta
5. Anna Dobrzańska
6. Magdalena Durlik
7. Lidia Gądek
8. Małgorzta Gałązka-Sobotka
9. Ewa Helwich
10. Waleria Hryniewicz
11. Teresa Jackowska
12. Anna Jakrzewska-Sawińska
13. Bożena Janicka
14. Joanna Jędrzejczak
15. Bernarda Kazanowska
16. Paulina Kieszkowska-Knapik
17. Krystyna Barbara Kozłowska
18. Ewa Książek-Bator
19. Beata Małecka-Libera
20. Małgorzata Majer
21. Barbara Pepke
22. Ewa Raniszewska
23. Maria Respondek-Liberska
24. Grażyna Rogala-Pawelczyk
25. Anna Rulkiewicz
26. Agnieszka Słowik
27. Violetta Skrzypulec-Plinta
28. Beata Stepanow
29. Janina Stępińska
30. Edyta Wcisło
31. Joanna Zabielska-Cieciuch